Акції в супермаркетах:

Thrash наступає: конкурент АТБ подвоїть кількість нових дискаунтерів

Thrash наступає: конкурент АТБ подвоїть кількість нових дискаунтерів

Відкриття магазину Thrash! в Одесі. Фото: facebook.com/thrash.ua

 

Компанія Fozzy Group, яка володіє мережею супермаркетів Сільпо, планує суттєво збільшити кількість власних магазинів, що працюють у форматі дискаунтерів.

Для цього протягом 2022 року відкриють щонайменше 60 нових магазинів «Thrash! Траш!».

Реалізація цього задуму означатиме подвоєння темпів розвитку, адже минулоріч під цим брендом було відкрито 32 супермаркети.

За повідомленням прес-служби, наприкінці 2021 року мережа «Thrash! Траш!» складалась з 90 торгових точок в 41 місті України. Це дозволило понад 1 мільйону клієнтів обирати серед 3 тисяч найменувань продукції як вітчизняних виробників, так і власного імпорту Fozzy Group.

Паралельно з розвитком дисконт магазинів, компанія буде просувати проекти «Випічка», «Піца власного виробництва» і «Food to Go» в рамках яких запропонує клієнтам новий асортимент з унікальними смаками.

Довідка. Дискаунтер – формат магазинів самообслуговування, що пропонують товари за зниженими цінами. Досягають цього за рахунок економії на сервісі та поточних витратах, пропозиції обмеженого асортименту продукції, наявності багатьох акцій та розпродажів тощо. Основний прибуток отримують за рахунок великих об’ємів продажів.

Fozzy Group – українська торгово-промислова група, яка володіє торговими мережами (Сільпо, Le Silpo, Fozzy, Thrash! Траш!, Фора, Біла ромашка, Ringoo), ресторанами (Буланжері, Positano, Мокрые усы, Дзяо-бар, Escobar, Who&Why Drinkery), власним виробництвом продуктів харчування (торгові марки Ніжин, Снятинська птиця, Грінвіль, Skadi, Богуславна, Лівий&Правий), фермами, що спеціалізуються на рослинництві, тваринництві та овочівництві.

Крім того, до складу групи входять банк «Восток», IT-фірма TemaBit Fozzy Group, сервіс доставки Justin, логістичний оператор НВК, мережа турагентств Silpo Voyage і спортклуби Apollo.

Рекомендовані статті
Онлайн-закупи продуктів: порівняння умов доставки та сервісу українських мереж

Переваги та недоліки купівлі продуктів в інтернет-магазинах Ашан, Сільпо, АТБ та Метро

3 листопада 2021 р.
Міні-маркети FoodPod: новий формат торгівлі від власників Сільпо

Fozzy Group почала розвивати мережу магазинів "біля дому" під новим брендом

24 вересня 2021 р.
Покупки стануть дорожчими: скільки коштуватимуть одноразові пакети

Уряд запровадив мінімальні ціни на пластикові пакети з 1 лютого 2022 року

21 грудня 2021 р.