Акції в супермаркетах:

Про сайт PromoKarta

Портал PromoKarta створений для того, щоб Ви могли відстежувати актуальні акції в супермаркетах, дізнаватися новинки торгових мереж, отримувати експертний аналіз ринків України та Польщі.

Шукаєте де вигідно придбати необхідний товар? Маєте улюблену мережу супермаркетів та хочете першими дізнаватися про всі вигідні акції, знижки та розпродажі в ній? Бажаєте максимально зекономити на щоденних закупах та отримувати іншу корисну інформацію? Команда журналістів та експертів порталу PromoKarta готова допомогти Вам у цьому.

На нашому порталі Ви завжди знайдете актуальні пропозиції провідних торгових мереж України та Польщі, які спеціалізуються на продажі продуктів харчування, одягу, взуття, побутової техніки та електроніки, товарів для краси та здоров’я, будівельних матеріалів, меблів та товарів для дизайну. За рахунок цього можна зорієнтуватися в цінах різних виробників та обрати найбільш прийнятний для себе товар.

Прагнучи максимально допомогти Вам у пошуку найдешевших варіантів необхідної продукції, ми пропонуємо огляд цін на найзатребуваніші товари. Безумовно, це не є гарантією найнижчої ціни у Вашому місті, проте однозначно сприятиме економії часу при виборі магазину для шопінгу.

Також наші експерти регулярно проводять моніторинг цін у супермаркетах, відстежують тенденції ціноутворення, аналізують стан ринків. Тому ми завжди готові запропонувати Вам корисну інформацію, яка допоможе створити власну карту промоцій та завжди отримувати максимальну вигоду від покупок.

Пам’ятайте! Багатий не тільки той, хто багато заробляє, але й той, хто вміє заощаджувати!

Якщо у Вас виникли питання щодо роботи сайту чи є пропозиції для його вдосконалення – звертайтеся. Детальнішу інформацію щодо варіантів зворотного зв’язку знайдете в розділі Контакти.