Акції в супермаркетах:

Міні-маркети FoodPod: новий формат торгівлі від власників Сільпо

Міні-маркети FoodPod: новий формат торгівлі від власників Сільпо

Міні-маркет FoodPod у Києві. Фото: Retailers

Компанія Fozzy Group інтенсивно розвиває мережу магазинів "біля дому" під брендом FoodPod.

Протягом останні 9 місяців в Києві та навколишніх населених пунктах відкрилось більше десятка міні-маркетів "FoodPod".

Дана торгова марка належить ТОВ” Квасоля”, кінцевим бенефіціаром якого є власник Fozzy Group бізнесмен Володимир Костельман, повідомляє RetailersUA.

Проте розвиток нової мережі проходить під завісою таємничості. У прес-службі Fozzy Group відмовилися розкривати плани щодо подальшого розвитку магазинів FoodPod, посилаючись на необхідність вирішення "внутрішніх завдань".

Разом з тим, на різних сайтах з пошуку роботи є оголошення про понад 30 вакансій в мережі продуктових міні-маркетів FOODpod, які опубліковані чи оновлені в період з 1 до 23 вересня. Зокрема, шукають продавців-касирів (зарплата 10,5-11,7 тис грн), адміністраторів (12,3-13,0 тис грн), інспектора з кадрів, прибиральниць. Місцем роботи вказано різні райони Києва, а також навколишні Бровари, Вишневе, Чубинське.

Нагадаємо, наприкінці минулого року стало відомо про те, що власники Сільпо відкрили мережу "магазинів біля дому" Foody. Тоді почали працювати 5 торгових точок площею 50-100 кв.м. в Києві поблизу станцій метро Васильківська, Лівобережна, Славутич, Теремки, а також у Броварах.

Проте майже одразу журналісти з'ясували, що в Україні вже працює однойменний інтернет-магазин крафтової їжі та напоїв. Крім того, компанія UAmade, яка є його власником, планувала розвивати мережу гастромаркетів під цим брендом.

За словами Віктора Павлова (засновник UAmade), наразі всі питання з Fozzy вже вирішено. Разом з тим, він не повідомив жодних деталей.

Цікаво, що стилістика брендів FOODpod та Foody від Fozzy Group повністю співпадає. Відмінність лише в назві. Тож можна зробити висновок, що компанія вирішила поступилася претензіями на новий бренд.

Як відомо, до складу Fozzy Group також входить мережа супермаркетів Сільпо, магазини Фора, делікатес-маркети Le Silpo, дискаунтери Thrash!, гіпермаркети Fozzy C&C, преміальний маркет Favore, “магазини гарного настрою” OffTop by Сільпо. Також у портфелі компанії є декілька ресторанів, заводи з виробництва продуктів харчування, банк Восток, служба доставки Justin та турагентство Сільпо Вояж.

Рекомендовані статті
Спорттовари Decathlon можна купити у Сільпо

Decathlon Ukraine представлений у 20-ти магазинах Сільпо по всій Україні

9 вересня 2021 р.
Сільпо запустило послугу експрес-доставки в 48 містах України

Сервіс швидкої доставки товарів від Сільпо почав працювати в 14 нових містах України.

13 липня 2021 р.
Сільпо Resto у Львові: ресторанні страви вдома за 40 хвилин

Мешканці та гості Львова можуть замовляти готові страви в онлайн ресторані Сільпо

28 липня 2021 р.