Акції в супермаркетах:

Власник Сільпо відкриває нову мережу магазинів "біля дому"

Власник Сільпо відкриває нову мережу магазинів "біля дому"

На українському ринку зявилася нова мережа міні-маркетів Foody. Фото: ua-retail.com

Fozzy Group відкрила п’ять торгових точок нової мережі Foody, яка працюватиме у форматі магазини "біля дому".

Перші 5 міні-маркетів під брендом Foody почали працювати в Києві та Броварах. Розташовуються вони переважно біля станцій метро. У приміщеннях площею до 100 кв.м. пропонують необхідний на щодень асортимент товарів.

Магазини "біля дому" – це новий формат торгівлі, який вирішила освоювати Fozzy Group, другий за величиною та обсягом доходів продуктовий ритейлер на українському ринку. Ця компанія також володіє мережами супермаркетів Сільпо, магазинів Фора, делікатес-маркетів Le Silpo, дискаунтерів Thrash! та іншими.

Нагадаємо, що в Україні вже є онлайн-платформа з аналогічної назвою – маркетплейс крафтової їжі та напоїв Foody, який спеціалізується на продажі продуктів від локальних виробників.

До слова, власники цього онлайн магазину раніше повідомляли про плани відкрити мережу гастромаркетів під однойменним брендом.

Варто зауважити, що такий крок Fozzy Group, швидше за все, зумовлений намаганням вчасно освоїти нову нішу за прикладом інших великих учасників ринку. Мова йде про пілотні проекти конкурентів – магазини АТБ Express, Varus to go, Мій Ашан тощо.

Крім того, мешканцям української столиці добре відомі мережі КОЛО та ЛотОК. Чимало подібних мереж міні-маркетів працює в різних регіонах. До найвідоміших можна віднести  – Близенько, 7/23, Наш Край, SPAR Express, Копійка, Рукавичка, Файно маркет тощо.

Як бачимо, війна за клієнта продовжується. І це не дивно, адже протягом останнього часу покупці стали більше цінувати свій час та поступово втрачають інтерес до покупок у великих гіпермаркетах. Не останню роль в цьому відіграла і пандемія коронавірусу.

Джерело: rau.ua

Рекомендовані статті
Технологія Scan&Go – як витрачати менше часу на покупки

Scan&Go – технологія покупок у смартфоні, яка дозволить пришвидшити покупки та оминати черги на касі

16 листопада 2020 р.
Дві торгові мережі закрили всі свої магазини на Західній Україні

Мережі супермаркетів "Вопак" та гуртівні "Пакко" закрили всі свої магазини.

21 грудня 2020 р.
Найпопулярніші маркетплейси України: що можна купити онлайн

Огляд асортименту, умов та особливостей роботи найкращих українських маркетплейсів

18 вересня 2020 р.