Акції в супермаркетах:

Товари з АТБ можна замовити через Glovo

Товари з АТБ можна замовити через Glovo

Супермаркет АТБ. dnpr.com.ua

Мережа АТБ розпочала співпрацю з сервісом кур’єрської доставки Glovo.

Про це Promokarta.com довідалась від прес-служби Glovo.

Відповідний розділ вже з'явився в додатку служби доставки.

Наразі, за допомогою нового сервісу, замовлення в магазинах АТБ-маркет можна зробити лише у 29 українських містах, де працює Glovo: Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Бучі, Вінниці, Вишгороді, Вишневому, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Ірпені, Києві, Кривому Розі, Кропивницькому, Львові, Луцьку, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Чернігові, Черкасах та Чернівцях.

З часом, при заході служби доставки у нові населені пункти, проект автоматично розширюватиме свою географію покриття.

Завдяки такому партнерству, клієнти АТБ отримали ще одну можливість комфортно та зручно купувати необхідні товари за доступною ціною. Особливо, якщо перед цим переглянути акції та знижки в АТБ.

Крім того, під час пандемії, це дозволить зменшити ймовірність зараження небезпечною хворобою.

У службі кур’єрської доставки дуже задоволені початком такої співпраці  та наголошують на її ефективності для людей та бізнесу.

"У нас є партнерські супермаркети, де частка продажів через сервіс Glovo перевищує 10% від всього товарообігу супермаркету", – зазначив Дмитро Расновський, генеральний менеджер Glovo в Україні.

Варто зауважити, що для інтеграції мережі АТБ у систему Glovo використана технологія Corezoid Process Engine від компанії Middleware (США), яка дозволяє оперативно додавати нові локації мережі-партнера та показувати лише актуальні пропозиції продавця.

Сервіс Glovo був заснований у Барселоні у 2015 році. Станом на сьогодні працює у більше ніж 650 містах 22 країнах світу. На український ринок служба доставки вийшла в жовтні 2018 року.

Корпорація "АТБ" – це об'єднання українських компаній, які займаються управлінням активами, виробництвом і продажем продуктів харчування, роздрібною торгівлею. Станом на дату виходу публікації торговельна мережа "АТБ-маркет" налічувала 1223 магазинів у 316 населених пунктах 24 областей України.

Рекомендовані статті
АТБ чи Biedronka: порівняння цін на базові продукти

Вартість основних продуктів з щоденного раціону в українській АТБ та польській Biedronka залежить від категорії товару

5 червня 2020 р.
За парковку біля АТБ доведеться платити

Безкоштовно припаркуватися біля супермаркету зможуть тільки клієнти АТБ і лише на одну годину

6 липня 2020 р.
АТБ-pay: що це таке і в чому вигода

Мережа пропонує картку, яка може одночасно виконувати функції дисконтної та бути зарплатною

8 квітня 2021 р.