Акції в супермаркетах:

АТБ-pay: що це таке і в чому вигода

АТБ-pay: що це таке і в чому вигода

Картка АТБ-pay об'єднує функції дисконтної та платіжної. promokarta.com

Платіжна картка від АТБ даватиме знижки, а також право на участь в конкурсах мережі.

Найбільша мережа продуктових супермаркетів України запустила власну банківську картку – АТБ-pay. 

В чому її особливість? В першу чергу розрахунок АТБ-pay автоматично дає знижку на понад 500 товарів мережі. Наприклад, якщо ціна кави в АТБ становить 215 гривень, а в період акції її можна купити за 173 гривні, то з АТБ-pay за неї прийдеться заплатити всього 164,35 гривень.

Товари, які коштуватимуть дешевше з карткою АТБ, будуть змінювати раз на один-два тижні і позначатимуть спеціальними цінниками.

Також власники АТБ-pay зможуть брати участь у розіграшах дорогих подарунків. Наприклад, електронних сертифікатів на певну категорію товарів. Правда, для цього треба протягом місяця витратити 1000 гривень у магазинах мережі.

Крім того, АТБ-pay – це банківська платіжна картка типу VisaGold. Тому вона може замінити наявну соціальну, пенсійну чи зарплатну. Це дозволить не носити велику кількість карток, а всі необхідні операції  виконувати за допомогою АТБ-pay.

Картку клієнти мережі можуть отримати як безпосередньо у магазині (поки доступно тільки в Запоріжжі та деяких маркетах Дніпра), так і у відділенні Райффайзен Банк Аваль. Вже незабаром оформлення карток стане доступним у магазинах мережі по всій Україні.

АТБ-pay видадуть за наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Найближчим часом її можна буде отримати й через додаток “Дія”.

В мережі обіцяють, що з поповненням картки АТБ не буде проблем. Це можна зробити безкоштовно у терміналах EasyPay чи City24 (є у більшості магазинів мережі). Крім того, не прийдеться платити за поповнення АТБ-pay, якщо налаштувати регулярний платіж за посиланням.

З детальними тарифами обслуговування картки можна ознайомитися на сайті Райффайзен Банк Аваль.

Незабаром для власників АТБ-pay запустять окремий мобільний додаток.

Керівництво компанії зазначає, що потенційно в Україні можуть використовувати аж 20 мільйонів карт мережі. Адже протягом року майже 95% населення країни з різною частотою робить покупки в маркетах АТБ.

Станом на 8 квітня в Україні налічувалося 1218 магазинів цієї мережі.

Зауважимо, що зараз АТБ проводить акцію “Квітучі суботи”, в рамках якої 10 квітня, товари власних брендів мережі можна буде придбати зі знижкою до -50%.

А всі вигідні пропозиції АТБ можна переглянути у рекламних буклетах мережі.

Рекомендовані статті
Рейтинг найдешевших супермаркетів Львова

АТБ не є лідером списку, але увійшов у першу трійку

26 березня 2021 р.
Продукти онлайн: умови та способи доставки українських супермаркетів

Перелік торгових мережі та онлайн-платформи України, на яких можна швидко та зручно придбати продукти харчування

12 червня 2020 р.
Дискаунтер "За Так" розширює мережу за рахунок магазинів "Фуршет"

Вже другий гіпермаркет дискаунтера відкрито на місці збанкрутілої мережі

29 березня 2021 р.