Акції в супермаркетах:

АТБ-pay: що це таке і в чому вигода

АТБ-pay: що це таке і в чому вигода

Картка АТБ-pay об'єднує функції дисконтної та платіжної. promokarta.com

Платіжна картка від АТБ даватиме знижки, а також право на участь в конкурсах мережі.

Найбільша мережа продуктових супермаркетів України запустила власну банківську картку – АТБ-pay. 

В чому її особливість? В першу чергу розрахунок АТБ-pay автоматично дає знижку на понад 500 товарів мережі. Наприклад, якщо ціна кави в АТБ становить 215 гривень, а в період акції її можна купити за 173 гривні, то з АТБ-pay за неї прийдеться заплатити всього 164,35 гривень.

Товари, які коштуватимуть дешевше з карткою АТБ, будуть змінювати раз на один-два тижні і позначатимуть спеціальними цінниками.

Також власники АТБ-pay зможуть брати участь у розіграшах дорогих подарунків. Наприклад, електронних сертифікатів на певну категорію товарів. Правда, для цього треба протягом місяця витратити 1000 гривень у магазинах мережі.

Крім того, АТБ-pay – це банківська платіжна картка типу VisaGold. Тому вона може замінити наявну соціальну, пенсійну чи зарплатну. Це дозволить не носити велику кількість карток, а всі необхідні операції  виконувати за допомогою АТБ-pay.

Картку клієнти мережі можуть отримати як безпосередньо у магазині (поки доступно тільки в Запоріжжі та деяких маркетах Дніпра), так і у відділенні Райффайзен Банк Аваль. Вже незабаром оформлення карток стане доступним у магазинах мережі по всій Україні.

АТБ-pay видадуть за наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Найближчим часом її можна буде отримати й через додаток “Дія”.

В мережі обіцяють, що з поповненням картки АТБ не буде проблем. Це можна зробити безкоштовно у терміналах EasyPay чи City24 (є у більшості магазинів мережі). Крім того, не прийдеться платити за поповнення АТБ-pay, якщо налаштувати регулярний платіж за посиланням.

З детальними тарифами обслуговування картки можна ознайомитися на сайті Райффайзен Банк Аваль.

Незабаром для власників АТБ-pay запустять окремий мобільний додаток.

Керівництво компанії зазначає, що потенційно в Україні можуть використовувати аж 20 мільйонів карт мережі. Адже протягом року майже 95% населення країни з різною частотою робить покупки в маркетах АТБ.

Станом на 8 квітня в Україні налічувалося 1218 магазинів цієї мережі.

Зауважимо, що зараз АТБ проводить акцію “Квітучі суботи”, в рамках якої 10 квітня, товари власних брендів мережі можна буде придбати зі знижкою до -50%.

А всі вигідні пропозиції АТБ можна переглянути у рекламних буклетах мережі.

Рекомендовані статті
Рейтинг найдешевших супермаркетів Львова

АТБ не є лідером списку, але увійшов у першу трійку

26 березня 2021 р.
Дискаунтер "За Так" розширює мережу за рахунок магазинів "Фуршет"

Вже другий гіпермаркет дискаунтера відкрито на місці збанкрутілої мережі

29 березня 2021 р.
Продукти онлайн: умови та способи доставки українських супермаркетів

Перелік торгових мережі та онлайн-платформи України, на яких можна швидко та зручно придбати продукти харчування

12 червня 2020 р.