Акції в супермаркетах:

Рейтинг найдешевших супермаркетів Львова

Рейтинг найдешевших супермаркетів Львова

Ашан у Львові. agrobudmeh.com

Львів'янам найвигідніше робити закупи в Ашан, Метро й АТБ.

Такими є результати дослідження, яке провели журналісти zaxid.net. У березні 2021 року вони промоніторили ціни на 12 базових товарів продуктового кошика (зокрема, на хліб, масло, молоко, картоплю, чай, каву) у 25 маркетах Львова.

Відповідно до отриманих даних, за набір таких продуктів у Ашані прийдеться викласти 370,6 гривень, тоді як у Близенько – аж 424,6 гривень.

Загалом, три роки поспіль найдешевше скуповуватися в Ашані, Метро й АТБ. В цей же час найбільше за базові продукти прийдеться викласти у Сільпо, Spar та Близенько.

супермаркети Львова

Цікаво, що Ашан і Метро, які очолили рейтинг, працюють у форматі гіпермаркетів і мають невелику кількість торгових точок у Львові. Натомість АТБ, який позиціонує себе найдешевшою продуктовою мережею в країні, посів лише третє місце.

Зверніть увагу! Результати дослідження є приблизними і можуть мати похибку, адже деякі торгові марки продуктів, яких не було в моніторених маркетах, замінювали іншими. Це зустрічається нечасто, але, все ж, має місце. Наприклад, шоколад ТМ “Корона” замінили на “Рошен” чи воду ТМ “Моршинська” на “Бонаква”.

Все ж, наші читачі завжди можуть самостійно порівняти актуальні ціни вітчизняних мереж на різні продукти, засоби гігієни та побутову хімію у розділі Акції в супермаркетах України.

Рекомендовані статті
Дві торгові мережі закрили всі свої магазини на Західній Україні

Мережі супермаркетів "Вопак" та гуртівні "Пакко" закрили всі свої магазини.

21 грудня 2020 р.
Ашан чи Метро – порівняння цін в українських гіпермаркетах

Ціни на товари найпопулярніших категорій у магазинах Ашан та Метро. Як відрізняються та де дешевше.

28 серпня 2020 р.
Як зміняться ціни на продукти в Україні цієї весни

До кінця травня вартість "борщового набору" може зрости на 50-60%

19 березня 2021 р.