Акції в супермаркетах:

Raketa стала Rocket та вийшла на міжнародний ринок

Raketa стала Rocket та вийшла на міжнародний ринок

Скоро кур'єри Raketa зникнуть з вулиць українських міст. Фото: УНІАН

 

На вулицях українських міст незабаром з'являться кур'єри служби доставки Rocket. Це оновлена назва компанії Raketa, з якою вона має намір підкорювати міжнародні ринки.

Один з провідних українських сервісів доставки Raketa вирішив провести ренеймінг і надалі працювати під брендом Rocket. Зумовлено це виходом компанії міжнародний рівень.

При цьому фірмовий стиль залишиться незмінним – шрифт, кольорова гама, дизайн сайту та додаток будуть збережені.

"У більшості країн такого слова, як «ракета», не існує. Тому було прийнято рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі, і залишиться пізнаваний тут", – повідомив Олег Любарець, директор з маркетингу служби Rocket.

Міжнародну експансію почали з Кіпру. У його столиці Нікосії вже можна замовити послугу доставки замовлень, які привозитимуть кур’єри з помаранчевими рюкзаками Rocket.

Як повідомили в прес-службі фірми, протягом 2021 року компанія планує з'явитися ще у 10 європейських країнах. Зокрема, уже весною хочуть вийти на ринок Нідерландів.

В Україні зміну назви спочатку побачать користувачі англійській версії мобільного додатку. Трохи згодом кур’єри Rocket виїдуть і на вулиці українських містах – наразі виготовляють нові рюкзаки та фірмовий одяг.

Сервіс доставки Raketa був створений у 2018 році. Перші замовлення були виконані в Дніпрі. Наступного року кур'єри почали доставляти пакунки в Києві. З того часу компанія значно розширила географія обслуговування. Наразі кур’єрів Raketa (Rocket) можна побачити у 27 містах України.

Цікаво, що наприкінці 2020 року мобільний додаток Raketa увійшов в топ-10 найбільш популярних сервісів доставки їжі в Європі. Рейтинг було сформовано компанією Sensor Tower на основі кількості завантажень додатків різних служб в категоріях «Доставка їжі», «Швидке харчування» і «Бакалія».

Джерело: allretail.ua

Рекомендовані статті
Скільки нових магазинів відкрили в Україні у 2020 році

АТБ, EVA, Епіцентр, Prostor, Jysk суттєво збільшили свою присутність на українському ринку

13 січня 2021 р.
Продукти онлайн: умови та способи доставки українських супермаркетів

Перелік торгових мережі та онлайн-платформи України, на яких можна швидко та зручно придбати продукти харчування

12 червня 2020 р.
Найпопулярніші маркетплейси України: що можна купити онлайн

Огляд асортименту, умов та особливостей роботи найкращих українських маркетплейсів

18 вересня 2020 р.