Акції в супермаркетах:


Виберіть країну

Кешбек від Kasta.ua – нова програма економії для клієнтів

5 жовтня 2020 р.
Кешбек від Kasta.ua – нова програма економії для клієнтів

Як повертати гроші за покупки в магазинах Kasta.ua. Фото: kasta.ua.

Український маркетплейс Kasta.ua запровадив нову програму лояльності, завдяки якій клієнти можуть повернути частину грошей, витрачених на покупки в інтернет магазині.

3 28 вересня у компанії Kasta з’явилася нова програма лояльності – кешбек. Відтепер клієнти отримуватимуть не бали та бонуси, а гроші, які можна витратити на наступні покупки або вивести на банківську картку.

Система кешбек – це опція повернення визначеного відсотку коштів витрачених на покупки. Однією з основних умов для його нарахування є оплата замовлення онлайн за допомогою банківської карти або кредиту. 

Маркетплейс пропонує два варіанти кешбеку:

  • 1% вартості замовлення усім зареєстрованим користувачам Kasta.ua; 
  • 3% витрачених коштів для учасників програми Black.

Зарахування кешбеку відбувається одразу –  гроші видно на власному рахунку в особистому кабінеті клієнта після покупки. Проте скористатися ними можна буде лише через 15 днів з дня отримання замовлення. Гроші можна використати для оплати майбутніх замовлень (послуга “Сплатити Кешбеком”), або ж  вивести на свою банківську карту.

Для переведення кешбеку в грошовий еквівалент необхідно накопичити мінімальну суму – 100 грн, вказати необхідні персональні дані в особистому кабінеті та обрати пункт “Перевести на карту”.

При цьому врахуйте, що переказ на банківську карту вважатиметься доходом, а тому буде оподатковуватися згідно чинного законодавства.

Варто зазначити, що отримати кешбек можна за купівлю будь-яких товарів зі спеціальною позначкою, включаючи позиції зі знижками. Проте його неможливо отримати при купівлі алкоголю, товарів, ціну на які регулює держава, та послуг доставки, додаткової гарантії  або сервісного обслуговування. 

Зауважимо, що Kasta.ua – один з найбільших українських маркетплейсів, який вже понад 10 років спеціалізується на продажі одягу, взуття та аксесуарів вітчизняних та світових виробників за конкурентними цінами. У мережі налічується понад 120 відділень KastaPost, програма безкоштовної доставки Kasta Black та сотні тисяч товарів для кожного.

Рекомендовані статті
Акція в Eldorado: понад 100 тисяч призів для всіх покупців

З нагоди 21-го Дня народження мережа Eldorado влаштувала розіграш призів - можна виграти техніку або грошові бонуси

1 жовтня 2020 р.
Забудьте про черги біля кас: АТБ та Сільпо запровадили технологію Scan&Go

Мережі АТБ та Сільпо запустили нову технологію покупок Scan&Go, яка дозволяє купувати швидко та безконтактно

10 вересня 2020 р.
Billa йде з України – чому Novus викупив австрійську мережу

Австрійська мережа Billa продає усі свої активи компанії Novus та покидає український ринок.

21 вересня 2020 р.