Акції в супермаркетах:

Всесвітній день шопінгу – як купувати з шаленими знижками

Всесвітній день шопінгу – як купувати з шаленими знижками

Сотні магазинів приготували на 11 листопада тисячі пропозицій зі знижками від 50%. Колаж: promokarta.com

На початку листопада прихильники вигідних закупів мають своє “професійне” свято – Всесвітній день шопінгу, який виник у Китаї 11 років тому та досить швидко став справжнім конкурентом знаменитій Чорній п’ятниці.

Шопінг – улюблена справа тисячі людей у цілому світі. Хтось трать довгі години обходячи десятки магазинів та шукаючи потрібну річ, а хтось намагається купувати лише найнеобхідніше. Проте знижки, розпродажі та цінники із написом “Sale” обожнюють усі.

Що ж, усі фанати шопінгу та знижок мають ще одну причину для радості, ажде 11 листопада світ святкує День шопінгу!

Історія свята

Розпочалося все у 2009 році, коли компанія Alibaba Group запустила маркетинговий хід – знижки від 50% на всі групи товарів. Ця кампанія була визнаною найбільшим у світі розпродажем.

На порталі AliExpress лише за перші 10 хвилин було продано товарів на суму понад 1 млрд. доларів! А за весь день акцій було зроблено понад 30 мільйонів покупок.

На великий подив продавців, такий маркетинговий хід не лише зрівнявся із звичною Чорною П’ятницею, але й перевершив її. Тож кожного року кількість учасників Всесвітнього дня шопінгу лише зростає.

До слова, спочатку розпродаж “11.11” приурочили до Дня Холостяка, який в Китаї також відзначається 11 листопада. Таким чином, організатори планували створити ряд пропозицій за настільки доступними цінами, щоб від них було важко відмовитися. 

Як святкують зараз

Щороку до такої акції долучаються тисячі інтернет-магазинів з Китаю та ще сотні з інших куточків світу, пропонуючи свої знижки в розмірі від 50% до навіть 90%.

Всесвітній день шопінгу триває протягом доби. Проте у деяких магазинах є чітко визначені години, наприклад, з 10:00 11 листопада до 10:00 12 листопада. Загалом в різних країнах час цього розпродажу може трохи відрізнятися, тож варто моніторити обрані сайти.

Таким чином, багато покупців можуть дозволити собі придбати те, що давно хотіли та ще й за доступними цінами, а продавці – не лише отримати лояльних та постійних клієнтів, але й продати те, що вже давно залежалося на полицях.

Знижки на всесвітній день шопінгуПід час Всесвітнього дня шопінгу знижки є практично на усі категорії товарів. Фото: pexels.com

Проте не у кожній країні шопінг у цей день набув настільки великої популярності. До прикладу, у Польщі 11 листопада відзначають День Незалежності, тож до такої акції долучаються лише деякі інтернет майданчики (переважно магазини електроніки), називаючи її фестивалем закупів (Festiwal zakupów) і пропонуючи знижки до 80%.

Українські онлайн магазини та маркетплейси також з радістю підтримують таку ініціативу. Серед постійних учасників акції є Rozetka, Jysk, Prom.ua, Isei, Епіцентр, Allo, Comfy, Фокстрот, Taburetka та багато інших.

До того ж, протягом останніх років розпродажі в цей день почали запроваджувати і в стаціонарних магазинах.

Як заощадити під час розпродажів?

Та як не піддатися світовому шопінг-хаосу? Ось декілька порад від PromoKarta:

  • складіть список покупок заздалегідь;
  • чітко визначіть, який бюджет готові витратити на покупки;
  • промоніторте ціни бажаних товарів за 1-2 місяці та напередодні, щоб перевірити, чи продавці дійсно знизили ціни;
  • цікавтеся складом, відгуками (як про товар, так і про продавця) та виробником, аби не натрапити на підробку;
  • якщо купуєте за кордоном – звертайте увагу на митні правила;
  • обов’язково зберігайте чеки та накладні, а також листування із продавцем.

Крім того, радимо відстежувати акції, знижки та розпродажі в українських магазинах та найвигідніші пропозиції польських мереж.

Користуючись нагодою та чудовими ціновими пропозиціями ледь не кожен може оновити гардероб, придбати побутову техніку чи інші необхідні товари. Проте варто буде обачними та обережними, аби не потрапити на гачок недобросовісних продавців. 

Бажаємо вдалих покупок та задоволення від них!

Рекомендовані статті
Cyber Monday: історія виникнення та цікаві факти

Створений на початку 2000-х, як окреме свято розпродажів, Кіберпонеділок все інтенсивніше поглинає відому Black Friday.

26 листопада 2020 р.
АТБ чи Biedronka: порівняння цін на базові продукти

Вартість основних продуктів з щоденного раціону в українській АТБ та польській Biedronka залежить від категорії товару

5 червня 2020 р.
Чорна П’ятниця – що необхідно знати про день супер знижок

Щорічно розпродажі Чорної П'ятниці стають більш цікавими, поступово переходять в онлайн та тривають все довше.

21 листопада 2020 р.