Акції в супермаркетах:

Чорна п’ятниця 2021: як буде проходити і скільки можна зекономити

Чорна п’ятниця 2021: як буде проходити і скільки можна зекономити

Покупки в Чорну п'ятницю. stock.adobe.com

Не зважаючи на посилення карантинних обмежень, торгові мережі в Україні готуються до Black Friday. Проте, знижки у наших магазинах поступаються західним. До того ж, культура розпродажів ще не є високою серед українських мереж, тому варто завчасно перевірити ціни у них.

Чи відбудеться Чорна п’ятниця в умовах карантину

Магазини вже встигли пристосуватися до роботи в умовах пандемії, а тому розпродажі проводять за планом.

Тому Чорній п’ятниці 2021, яка цього року випадає на 26 листопада, бути. Хоча керівництво торгових мереж в Україні досі не може сказати, як вона буде проходити і на які обороти слід розраховувати.

Наприклад, протягом двох тижнів останнього гібридного карантину відвідуваність ТРЦ у червоних зонах впала на 30%. Крім того, товарообмін тут знизився на 30-40%.

Разом з тим, це набагато кращі показники, ніж у час попередніх обмежень.

Через пандемію українці ходять до магазинів рідше, але коли приходять, то з конкретною метою, а тому здійснюють покупки частіше. Тобто, якщо раніше до магазину ТРЦ приходило 10 осіб, то четверо з них робили покупки. Зараз прийде чотири, але всі вони щось придбають.

Зауважимо тільки, що МОЗ анонсує послаблення карантинних обмежень найближчим часом. Тож, у деяких регіонах доступ до магазинів може бути звичним навіть у Чорну п’ятницю.

Якщо ж Black Friday 2021 не зможе пройти офлайн, то онлайн відбудеться точно. Адже за майже два пандемічні роки більшість мереж налагодили інтернет-продажі і доставку замовлень.

На чому можна буде зекономити у Black Friday

Чорна п’ятниця давно перестала бути розпродажем виключно одягу і взуття. В цей день можна вдало закупитися технікою, меблями, дитячими іграшками чи, навіть, туристичними послугами.

Україна не відстає в цьому від інших держав, а тому вже відомо, що Black Friday буде в Фокстрот, Eldorado, Comfy, Citrus, Rozetka, Adidas, Women’secret, Springfield.

Стежити за акційними пропозиціями українських мереж можна, переглядаючи їхні рекламні буклети.

Найбільше можна буде зекономити на одязі та взутті – до 70%. Але на такий обвал цін слід розраховувати при покупці товарів зі старих колекцій, тоді як найтрендовіші речі можуть коштувати лише на 20-30% дешевше.

Деякі магазини готуються йти іншим шляхом – запропонувати 40-50% знижки на весь асортимент.

покупкиНа Black Friday розпродують не тільки одяг. stock.adobe.com

За прогнозами експертів, техніка під час Чорної п’ятниці буде коштувати дешевше максимум на 20%. При цьому середнє зниження цін в цьому сегменті буде на 5-15%.

Щоб встигнути купити все необхідне, за омріяним товаром доцільно ходити саме у Black Friday. Проте, варто пам’ятати, що Чорна п’ятниця частіше всього не обмежується одним днем. Вона може тривати всі вихідні, а в понеділок, 29 листопада, плавно перейти у Cyber Monday.

До того ж, часто Чорна п’ятниця відкриває сезонний розпродаж осінньо-зимової колекції, а отже кількість акційних речей і розмір знижок буде тільки збільшуватися.

Як справді заощадити в останню п’ятницю листопада

Хоча Чорна п’ятниця в українських магазинах не є рідкістю, проте знижки у них не завжди правдиві.

Якщо мережі на Заході справді можуть розпродувати речі, пропонуючи 90% знижки, то багато українських магазинів займаються обманом.

Деякі медіа ловили маркети та відомі бутіки на завищенні цін напередодні Чорної п’ятниці, а у сам день розпродажів вони ставали меншими.

Тобто магазин знижку пропонував, проте втрачав дуже мало.

Саме тому варто наперед скласти список бажаних покупок і переглянути їхню теперішню ціну. Тоді в Чорну п’ятницю вдасться зрозуміти: чи ця покупка стане економією, чи ні.

Рекомендовані статті
PromoKarta дарує безкоштовну доставку з МЕТРО: умови акції

Нові клієнти онлайн-магазину Metro можуть зекономити на кур'єрській доставці

5 листопада 2021 р.
Найпопулярніші маркетплейси України: що можна купити онлайн

Огляд асортименту, умов та особливостей роботи найкращих українських маркетплейсів

18 вересня 2020 р.
Онлайн-закупи продуктів: порівняння умов доставки та сервісу українських мереж

Переваги та недоліки купівлі продуктів в інтернет-магазинах Ашан, Сільпо, АТБ та Метро

3 листопада 2021 р.