Акції в супермаркетах:

Барви літа в Епіцентр: знижки до 80%, кешбек та безкоштовна доставка

Барви літа в Епіцентр: знижки до 80%, кешбек та безкоштовна доставка

В рамках акції "Барви літа" Епіцентр пропонує знижки до -80%. facebook.com/epicentrkua

 

Влітку клієнти мережі Епіцентр можуть суттєво зекономити на побутовій хімії, косметиці, товарах для відпочинку або ремонту дому та отримати безкоштовну доставку онлайн замовлень.

Знижки та кешбек від Епіцентр

Літня відпустка традиційно асоціюється з сонцем та відпочинком. Проте для декого це ще й чудова нагода зробити невеличкий ремонт або навести красоту вдома чи на дачі.

Всі ці справи можуть бути не тільки корисними, але й вигідними. Для цього Епіцентр розпочав акцію "Барви літа", яка триватиме до 31 серпня 2021 року включно.

В рамках розпродажу мережа пропонує знижки на:

  • засоби гігієни – до 80%;
  • побутову хімію – до 55%;
  • косметику, товари для захисту від сонця та інші засоби для краси або здоров'я – до 50%;
  • шпалери – до 50%;
  • господарський інвентар – до 40%;
  • лакофарбову продукцію – до 35 %.

Більше вигідних пропозицій з цих та інших категорій можна знайти, якщо переглядати рекламні каталоги Епіцентр.

Для того щоб стати учасником акції треба придбати в гіпермаркетах Епіцентр або сайті epicentryk.ua будь-який товар із зазначених категорій на суму від 500 грн в одному чеку та при розрахунку скористатися карткою постійного клієнта "Вигода".

При цьому кожна покупка – це окремий шанс на отримання призів.

Ті, хто виконали ці умови отримають смс-підтвердження участі в розіграші призів – кешбеку у вигляді балів програми лояльності, які можна буде використати при наступній покупці. Загальний призовий фонд становить 3 000 000 грн.

Протягом літа буде три розіграші, кожен з яких відбуватиметься серед покупців що здійснили покупку в червні, липні та серпні. Визначення переможців відбуватиметься на третій робочий день після завершення місяця (05.07, 03.08, 03.09) за допомогою системи random.org

Зверніть увагу! Нарахування балів відбудеться на 15-й день після виграшу. Якщо протягом цього часу частково або повністю повернути акційний товар, то призові бали будуть анульовані.

Безкоштовна доставка з Епіцентру

Клієнти мережі також можуть суттєво зекономити на доставці придбаного товару, якщо зроблять покупку на маркетплейсі epicentrk.ua. Зараз для них діє декілька акцій. Зокрема, безкоштовну доставку можна отримати від:

Justin (акція діє до 30 червня) – при купівлі товарів на суму від 500 гривень, загальна вага яких не перевищує 30 кг та виборі опції доставки "самовивіз із відділень Justin";

Meest (до 30 червня) – якщо буде замовлення на суму від 200 грн та оформлено самовивіз з поштоматів або відділень поштового оператора. При цьому є обмеження – пакунки повинні мати розміри до 61х37х35 см. Крім того, у відділення доставлятимуть замовлення вагою до 10 кг, а у поштомати – до 30 кг;

Епіцентр (до 10 липня) – якщо придбати товари вартістю від 500 грн в одному чеку та оплатити їх карткою Visa будь-якого банку. При цьому клієнт отримає знижку до 250 грн адресну доставку. Якщо вартість послуги більша – покупець самостійно доплачує різницю. Врахуйте, що пропозиція не розповсюджується на додаткові послуги або доставку у відділення поштових операторів та поштомати.

Рекомендовані статті
Сільпо пропонує чарівних Мавчиків, які оживають

Мережа проводить акцію за мотивами мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

7 червня 2021 р.
Епіцентр розширює мережу пунктів видачі онлайн-замовлень

Нові пункти видачі інтернет-замовлень з'являються за межами торгових центрів Епіцентр у всіх куточках України.

24 лютого 2021 р.
Порівняння купівельної спроможності в Україні та Польщі: що можна купити на мінімальну зарплату

Базовий набір продуктів українцям обходиться у 2,5 рази дорожче, ніж полякам

5 червня 2021 р.