Акції в супермаркетах:

Розпродажі та звільнення: Tesco остаточно покидає польський ринок

Розпродажі та звільнення: Tesco остаточно покидає польський ринок

Вивіска магазину Tesco. stock.adobe.com

Магазини Tesco один за одним закривають на ребрендинг. Перед цим у них влаштовують грандіозні розпродажі. Відкриватимуть їх уже під вивіскою Netto.

16 березня 2021 року власники данської продуктової мережі Netto остаточно купили 301 магазин та два дистрибуційні центри Tesco в Польщі. Вартість транзакції становила 900 мільйонів злотих. По суті, це стало офіційним завершенням 25-річної присутності британської мережі на польському ринку.

Свого часу Tesco був серед лідерів з продажу продуктів у цій країні. Особливо успішним був 2012 рік, коли він, одним із перших в Польщі, запустив інтернет-магазин. Пік розвитку припав на 2013 рік, коли в країні працювало 450 магазинів Tesco.

Проблеми почали з'являтися з 2015 року. Тоді стало зрозуміло, що маркети з великими площами, якими володів Tesco, втрачають популярність серед польських покупців.

120 магазинів мережа продала чи закрила до червня 2020 року, ще 301 перестав їй належати у березні 2021 року.

Популярний серед покупців інтернет-магазин Tesco був закритий 31 жовтня 2020 року.

З 8 квітня маркети британської мережі, які придбало Netto, почали закривати для ребрендингу. Щочетверга кілька магазинів Tesco припинятимуть роботу на 6-18 тижнів.

Перед закриттям Netto влаштовує у цих маркетах грандіозні розпродажі, де за дуже вигідними цінами можна придбати не тільки товарні залишки, але навіть полички та обладнання магазину.

Зачинені торгові площі відкриють у вигляді компактних маркетів Netto 3.0 з площею близько 700 м.кв. Якщо куплений магазин Tesco буде більшим, то його планують поділити на дві частини, одну з яких здаватимуть в оренду.

Стосовно працівників Tesco, то через зменшення площі деяких придбаних магазинів, значну частину з них, більше 1200 осіб, звільнять.

Деякі співробітники британської мережі вирішили попрощатися зі своїм роботодавцем, записавши досить емоційний ролик.

Постійні клієнти Tesco, які користуються дисконтною карткою Clubcard, вже не можуть накопичити бали, а наявні повинні використати до 30 червня.

За свої особисті дані покупці можуть не переживати – їх видалять до кінця липня.

Рекомендовані статті
Вихідні та неторгові дні у Польщі в 2021 році

Протягом 2021 року більшість польських магазинів не працюватимуть 54 дні.

19 грудня 2020 р.
Żabka буде доставляти готову їжу під двері

Мережа розпочала співпрацю з лідером дієтичного харчування в Польщі

12 березня 2021 р.
Рік пандемії: які торгові марки зайшли, а які покинули польський ринок

Протягом року в Польщі з'явилося десять нових брендів, один з яких український

17 лютого 2021 р.