Акції в супермаркетах:

Багаторічний лідер онлайн продажу продуктів у Польщі йде з ринку

Багаторічний лідер онлайн продажу продуктів у Польщі йде з ринку

Замовлення в польському інтернет-магазині Tesco можна робити до 30 жовтня.businessinsider.com.pl

Наприкінці жовтня сервіс E-zakupy Tesco припинить роботу. Останні замовлення покупці отримають 24 та 31 жовтня.

Онлайн магазин британської мережі Tesco припиняє роботу у Польщі.

У Варшаві, Гдині, Бельській Бялі та Ополі останні покупки в інтернет-магазині Tesco можна зробити 23 жовтня. У цих містах останні поставки будуть здійснені 24 жовтня, а фізичні магазини також незабаром також будуть закриті.

В інших польських містах замовлення через E-zakupy Tesco можна робити до 30 жовтня. При цьому крайній термін доставки – 31 жовтня.

Одночасно припинять надавати і послугу Click&Collect.

Стаціонарні магазини Tesco, які поки що залишаються відкритими, працюватимуть без змін. Покупці можуть і надалі робити в них покупки та користуватися перевагами рекламних акцій.

Протягом багатьох років Tesco була лідером ринку інтернет-торгівлі продуктами у Польщі. Тепер її місце поділять такі конкуренти як Frisco.pl, Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Biedronka та інші польські мережі.

Зауважимо, що послуга E-zakupy Tesco почала працювати в 2012 році. Тоді вона змінила польський ринок, створивши фактично новий напрямок роздрібної торгівлі.

Як повідомила прес-служба мережі, протягом 8 років нею скористалися понад 8 мільйонів разів, завдяки чому клієнти отримали понад 400 мільйонів продуктів загальною вагою понад 300 тисяч тон.

Закриття каналу онлайн-продажів є невід’ємною частиною процесу підготовки переходу польського бізнесу Tesco до нового власника – данської фірми Salling Group, яка володіє в Польщі мережею супермаркетів Netto.

Відповідно до оголошеної в червні угоди, Salling Group викупила 301 магазин Tesco, декілька розподільчих центрів та головний офіс британської мережі в Польщі. На послугу електронних покупок угода про поглинання не поширювалася.

На даний час фірма Tesco Polska обслуговує мережу з 318 магазинів, які працюють у форматі супермаркетів та компактних гіпермаркетів.

Рекомендовані статті
Biedronka, Lidl, Auchan – акційні пропозиції від популярних мереж

Наприкінці вересня у кожній з цих мереж доступне дешеве м'ясо птиці, сезонні овочі та фрукти.

25 вересня 2020 р.
Auchan у Польщі – французька мережа з товарами на будь-який смак та гаманець

Вигідно закупитися продуктами й промтоварами від Auchan можна у більше 100 магазинах мережі в Польщі та онлайн

17 травня 2020 р.
Biedronka – вигідні пропозиції кожного дня

Дисконт-мережа Biedronka пропонує низькі ціни, інтернет-замовлення та можливості для заощаджень.

10 липня 2020 р.