Акції в супермаркетах:

Дискаунтер "За Так" розширює мережу за рахунок магазинів "Фуршет"

Дискаунтер "За Так" розширює мережу за рахунок магазинів "Фуршет"

Гіпермаркет "За Так" в Житомирі. rau.ua

Мережа жорстких дискаунтерів "За Так" відкрила другий гіпермаркет.

Приміщення магазинів збанкрутілої мережі Фуршет" продовжують отримувати нових користувачів.

На цей раз звільненням торгових площ скористався дискаунтер "За Так", який з'явився на українському ринку в жовтні 2020 року. Перший магазин відкрив свої двері у м.Житомир по вул. Вітрука, 9А на місці магазину "Фуршет".

На початку березня цього року другий гіпермаркет "За Так" почав приймати клієнтів у вінницькому в ТРЦ "Квартал" на вул. Євгена Пікуса, 1А. Цікаво, що до недавнього часу торгові площі на цьому місці використовував "Фуршет".

Варто відзначити, що генеральний директор "За Так" Андрій Заболотний раніше відповідав за закупівлі в мережі "Фуршет".

Як запевнив топ-менеджер дискаунтера, збанкрутіла мережа немає ніякого відношення до нового ритейлера, а інвесторами є американські бізнесмени з українським корінням. У планах – за п’ять років покрити всі обласні центри та міста від 150 000 населення.

Обидва гіпермаркети мають площу понад 3000 кв.м і пропонують асортимент у понад 15 000 товарів.

Бізнес модель нової мережі досить цікава. Кожен товар в магазинах має дві ціни – звичайну для всіх покупців і знижену для учасників програми лояльності. Проте, участь в останній фактично є платною: для того щоб мати можливість зробити покупку за зниженою ціною, клієнт має отримати безкоштовну клубну карту та платити фіксовану суму за чек.

"Це набагато вигідніше для покупця, ніж шукати цей кошик в інших супермаркетах, вишукуючи акційні пропозиції: приїхав, купив продуктів на тиждень-два без націнки – і заплатив за чек 25 грн (а для пенсіонерів це 10 грн до 13:00)", – переконує Андрій Заболотний.

Як зазначено на сайті торговельної мережі, при використанні клубної карти можна зекономити до 40% від запланованих витрат.

Зазначмо, що "За Так" позиціонує себе, як "жорсткий дискаунтер". Ця модель роботи передбачає максимальне скорочення витрат по всіх можливих напрямках для того, щоб пропонувати клієнтам товари за дуже низькими цінами. Це досягається за рахунок відносно неширокого асортименту товарів, отриманням преференцій від постачальників, залученням виробників, які не можуть потрапити в загальнонаціональні мережі тощо.

Джерело: RAU

Рекомендовані статті
Сільпо не купуватиме магазини Фуршет у шести містах

Купівлю збанкрутілих супермаркетів не погодили у Львові, Житомирі, Білій Церкві, Фастові, Василькові та Баришівці

1 березня 2021 р.
Ашан розширює мережу магазинів невеликого формату в Україні

Французька мережа активно розвиває торгівлю у форматі Pick Up Point - відкрито уже шість мінімаркетів цього типу.

10 березня 2021 р.
Рейтинг найдешевших супермаркетів Львова

АТБ не є лідером списку, але увійшов у першу трійку

26 березня 2021 р.